The Grinch 2018 İzle – Grinç 2018 Hd İzle
Sitemizde şuan toplam 1085 film bulunmaktadır.

The Grinch 2018 İzle – Grinç 2018 Hd İzle
12

( Kalite: Normal 480p ) ( Durum: Film İzlenebilir ) Tek Part Özel Tek Part FkPid Tek Part Cloud Tek Part FkGo FragmanYorum yap


FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Grinch 2018 İzle – Grinç 2018 Hd İzle

2000 li yılların vazgeçilmezi The Grinch 2018 izle tekrar döndü. Çocukluğunda Who köyünde yaşayan yeşil canavar, mutluluğu ve gürültüyü sevmeyen bir mahlukattır. Dolayısıyla, kasabayı terkedip bölgenin en yüksek tepesindeki bir mağaraya yerleşir ve orada gizemli bir biçimde yaşamını sürdürmeye devam eder. Halk oraya çıkmaya cesaret edemez, herkes mu yaratıktan korkmaktadır.
Grinç 2018 Hd İzle aslında içerisinde masum bir çocuğun yattığını bir kaç minik köylü farkedecektir. Who halkı yılbaşı şenliklerini çok severler ve heryeri süslemektedirler. Grinç sene sonu yaklaşırken bir plan yapar ve eğlenceli geceyi berbat etmek için noel babayı kaçırıp onun yerine geçer.
Grinç İzle animasyon filmi Universal stüdyolarında son teknoloji ekipmanlar ile yapılmıştır. Yaklaşık her gencin çocukluğunda izlediği sinemanın yeni versiyonu animatik şekilde yeniden vizyonda bizi bekliyor. The Grinch İzle filmini ilk yayınlayacak olan film klasiği ekibine bir teşekkürü fazla görmeyiniz.

Tür: 2018 En İyi Filmler, 2018 Filmleri İzle, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Müzikal Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2018 - Abd

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Yarrow Cheney

Oyuncular: Benedict Cumberbatch

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?