Babamın Kemikleri Full izle Yerli Dram Filmi (2019)
Sitemizde şuan toplam 1084 film bulunmaktadır.

Babamın Kemikleri Full izle Yerli Dram Filmi (2019)
0

( Kalite: Full Hd 1080p ) ( Durum: Sadece Fragman ) Babamın Kemikleri Full Hd Fragman Tek Part Özel Tek Part FkMoly Tek Part FkPidYorum yap


FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Babamın Kemikleri Full izle Yerli Dram Filmi (2019)

Babamın Kemikleri izle

Babamın Kemikleri izle, trajik bir olaydan sonra hayatı değişen Ömer’in başına gelenleri anlatmaktadır. Ömer henüz çocuk yaşlardayken doğduğu köyden ayrılmıştır. Bunun sebebi ise asla hatırlamak istemediği ve kimseyle paylaşmadığı bir olaydır. Geride bütün akrabalarını eşini dostunu ve arkadaşlarını bırakan Ömer, yanına bir tek annesini alarak şehre yerleşip yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Bu, onun için her ne kadar zor olsa da sıfırdan her şeyi yapmayı göze alan Ömer, o köye bir daha dönmemek üzere yemin etmiştir.

Babamın Kemikleri Full izle

Köyünden ayrılıp şehre yerleşen Ömer, burada tırnaklarıyla her şeyi sıfırdan kurmuştur. Artık büyümüş, evlenmiş ve bir aile kurmuştur. Yine de söz verdiği üzere köyüne asla adım atmamıştır. Fakat onu kötü bir haber beklemektedir. Annesi ölüm döşeğindedir ve son arzusu hiç de Ömer’in hoşuna gitmeyecektir. Annesi, Ömer’den öldüğü zaman mezarının eşinin yanında olmasını ister. Ömer’in babası ise o köyde yatmaktadır. Bu durumu kabul etmeyen Ömer’e ise ikinci bir tavsiye olarak babasının kemiklerini getirmesi olmuştur. İki durum da birbirinden daha kötüdür. Ömer yanına oğlunu da alıp köye gidecektir. Babamın Kemikleri Full izle filminde aşırı ağır bir durum ile karşı karşıya kalacağız.

Tür: 2019 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

IMDB Puanı: Belirsiz

Yönetmen: Özkan Çelik

Oyuncular: Mustafa Erdi Atilgan, Ömer Aydede, Cem Davran, Goncagül Sunar, Tanju Tuncel, Ugur Çavusoglu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?