Avengers 4: Endgame izle Türkçe Dublaj (2019)
Sitemizde şuan toplam 1085 film bulunmaktadır.

Avengers 4: Endgame izle Türkçe Dublaj (2019)
14

( Kalite: Full Hd 1080p ) ( Durum: Film İzlenebilir ) Avengers 4: Endgame Fragman Tek Part Özel Tek Part FkMoly Tek Part FkPidYorum yap


FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Avengers 4: Endgame izle Türkçe Dublaj (2019)

Avengers Endgame izle

Avengers serisi Hollywood’dan ziyade kendi ülkemizde de oldukça sevilen bir yapıt haline gelmiştir. Her yıl yeni bir seri çıkaran Avengers, o yılın TOP10 listesinde yerini almaktadır. Özellikle gençler ve çocuklar tarafından beğenilerek izlenen Avengers filmi 2019 yılı Nisan ayında beyazperdeye süreceği Endgame adlı bölümüyle karşımıza çıkıyor. Bazı filmleri izlemek sadece onları görmek değil aynı zamanda yaşamaktır. Bunun en iyi örneklerinden birisi Avengers Endgame filmi gibi sürükleyici aksiyon ve fantastik filmlerdir. Bir de bilimkurgu ile harmanlanırsa ve bu yapım kaliteli ellerden çıkarsa Avengers Endgame izle tarzı filmler her zaman üst konumlarda ki yerini koruyacaktır.
Avengers Endgame izle

Avengers Endgame Türkçe Dublaj izle

Avengers 3 Sonsuzluk Savaşının ardından tüm düzen bozulmuş ve yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. Oluşan bu büyük savaşta birçok yıldız kaymış, süper kahramanlar yaşamlarına teker teker veda etmişlerdir. Saymakla bitiremeyeceğimiz süper kahramanların yok olma sebebi ise Thanos’un sonsuzluk eldivenini elde etmesinden sonra, kendi hükümdarlığını kurmasıdır. Onlarca isimden geriye Thor, Hulk, Black Widow ve Kaptan Amerika kalmıştır. Hala hayatta olup onlara katılamayan iki isim ise Iron ve Nebula’dır. Nereye gittiğini bile bilmedikleri bir uzay gemisinin içinde sıkışıp kalmıştırlar. İş Avengers Endgame Türkçe Dublaj izle filminde sarpa sarmaya başlamıştır. Hepsi bir olup düşünseler de bu duruma engel olamamaktadırlar.
Avengers Endgame Türkçe Dublaj izle

Avengers 4 izle

Tüm yaşananlar psikolojik olarak da kahramanları etkisi altına almış ve büyük bir umutsuzluk yaşamaktadırlar. Tek yapabildikleri Thanos’un bu acımasız düzenine baş eğmektir. Fakat hayat hep enm iyi şeyleri beklenmedik anda karşımıza çıkartır. Kuantum Bölgesi’nden bir şekilde kaçmayı başaran Ant-Man, uzun arayışlar sonrasında diğer kahramanların yerini bulur ve onlara katılır. Bu sadece Ant-Man için bir kurtuluş değil aynı zamanda diğer kahramanlar için bir umut belirtisidir. Avengers 4 izle filmi bu düzlükten sonra çok daha heyecanlı bir hal alacaktır.

Avengers 4 izle

Tür: 2019 En İyi Filmler, 2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

Oyuncular: Brie Larson, Scarlett Johansson, Karen Gillan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?