Acımasız (Boolhandang) Güney Kore Filmi 720p HD Tek Part İzle
Sitemizde şuan toplam 1084 film bulunmaktadır.

Acımasız (Boolhandang) Güney Kore Filmi 720p HD Tek Part İzle
0

Acımasız (Boolhandang) İzle


Acımasız İzle, Bollhandang filmi izle, Güney kore filmi Acımasız izle, Boolhandang tek parça izle filmin özetinden kısaca bahsedelim. Polis Akademisi’ni birincilikle bitiren genç Hyun-su, Organize suçlar biriminde kadrosuyla birlikte yılladır ünlü bir uyuşturucu çetesini suçüstü yakalamaya çalışmaktadır. O yattığı hapishanedeki en güçlü mahkumdur ve bu özel gücünü kullanarak hapishanede kendi koyduğu kuralları işletir. Jae-Ho hapishane dışındaki bir suç çetesinin 2 numaralı birinci adamıdır. Bu çetenin zaman içinde önlenemeyen büyümesiyle polisin hareket edebileceği alan kalmamıştır. Özel olarak kurgulamış bir plala çetenin arasına köstebek olarak dahil olan Hyun-su, çetenin güçlü isimler Jae-ho ile yakın bir birlik kurar ona verdiği söz güveni sayesinde en üst düzeye yükselir. Bir süre sonra işler çıkmaza sokacaktır. İki taraf da da onu kendi yanında tutabilmek için her türlü acımasız yola başvuracaktır. Fakat bedeli ağır ödemek zorunda kalan Hyun-su gerçekleri keşfettiğinde intikamı çok sert olacaktır. Kimsenin boyunduruğu altına girmediği gibi Jae-Ho’nun koyduğu hiçbir kurala da uymaz Filmi izleyip daha detaylı bir şekilde anlayabilirsiniz. İyi Seyirler Dileriz.

Boolhandang Full HD Tek Parça izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Acımasız (Boolhandang) Güney Kore Filmi 720p HD Tek Part İzle

Acımasız İzle, Bollhandang filmi izle, Güney kore filmi Acımasız izle, Boolhandang tek parça izle filmin özetinden kısaca bahsedelim. Polis Akademisi’ni birincilikle bitiren genç Hyun-su, Organize suçlar biriminde kadrosuyla birlikte yılladır ünlü bir uyuşturucu çetesini suçüstü yakalamaya çalışmaktadır. O yattığı hapishanedeki en güçlü mahkumdur ve bu özel gücünü kullanarak hapishanede kendi koyduğu kuralları işletir. Jae-Ho hapishane dışındaki bir suç çetesinin 2 numaralı birinci adamıdır. Bu çetenin zaman içinde önlenemeyen büyümesiyle polisin hareket edebileceği alan kalmamıştır. Özel olarak kurgulamış bir plala çetenin arasına köstebek olarak dahil olan Hyun-su, çetenin güçlü isimler Jae-ho ile yakın bir birlik kurar ona verdiği söz güveni sayesinde en üst düzeye yükselir.
Bir süre sonra işler çıkmaza sokacaktır. İki taraf da da onu kendi yanında tutabilmek için her türlü acımasız yola başvuracaktır. Fakat bedeli ağır ödemek zorunda kalan Hyun-su gerçekleri keşfettiğinde intikamı çok sert olacaktır. Kimsenin boyunduruğu altına girmediği gibi Jae-Ho’nun koyduğu hiçbir kurala da uymaz Filmi izleyip daha detaylı bir şekilde anlayabilirsiniz. İyi Seyirler Dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017 - Güney Kore

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Byun Sung-hyun

Oyuncular: Kim Seong-oh, Lee Ji-hoon, Moon Ji-yoon, Jeon Hye-jin, Siwan

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Acımasız (Boolhandang) Güney Kore Filmi 720p HD Tek Part İzle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Avatar ahmet çiftçi - 2 sene önce demiş ki:

    süper bir film